Студентка економічного факультету – переможець всеукраїнського конкурсу

• Дата публікації: 26.03.2014

З 19 по 21 березня у Національному університеті державної податкової служби України (м. Ірпінь) проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит».
Студентка економічного факультету Король Анна (науковий керівник к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту Чвертко Людмила Андріївна) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Фінанси, грошовий обіг і кредит» та отримала диплом 3-го ступеня.
Загалом, на конкурс надійшло 209 робіт, з яких 40 робіт були відібрані галузевою комісією як кращі і їх автори запрошені до участі у підсумковій конференції ІІ туру.
За оцінками робіт і виступів студентів галузевою комісією, до якої увійшли 24 висококваліфіковані науковці у галузі фінансів з провідних економічних ВНЗ України різних форм власності, студентка магістратури економічного факультету Король Анна виборола почесне 3 місце.
Вітаємо Анну та її наукового керівника, бажаємо нових перемог!