Ринкова економіка – основа ефективності суспільного виробництва

• Дата публікації: 03.03.2014

Відбулося заняття-диспут, присвячене дослідженню сучасних моделей ринкової економіки.
На занятті розглянуто :
– сутність та структуру господарського механізму;
– актуальні проблеми виникнення, становлення та розвитку ринкової економічної системи;
– структуру ринкової, соціально-ринкової та змішаної економіки;
– причини виникнення регульованої економіки та головні функції держави;
– особливості концепції постіндустріального суспільства.
Студенти приймали активну участь в обговоренні дискусійних питань. Окремі з них підготували цікаві повідомлення стосовно сучасних аспектів функціонування економік розвинутих країн світу.
Необхідно зазначити, що такого роду заняття сприяють розвитку комунікативних умінь, навичок самостійної роботи. Підготовка доповідей розвиває мислення, пробуджує інтерес, перетворює малоцікаве повторення на захоплююче зіставлення точок зору.
По завершенню заняття, викладач підвів підсумки та зорієнтував студентів на подальші наукові дослідження.