Ще на один крок ближче до мрії

• Дата публікації: 05.02.2014

За результатами співбесіди з представниками Асоціації працівників України туристського і готельного профілю та керівництвом міжнародного туроператора TEZ TOUR студенти напряму підготовки „Туризм”: Авраменко Владислав, Кравець Сніжана, Чернюк Інна, Шепелєва Людмила отримали запрошення для проходження практики в Туреччині.

6 лютого для подальшого оформлення документів вони запрошені на співбесіду в Посольство Туреччини в Україні. Студенти матимуть можливість проходити практику у представництвах туристичної компанії TEZ TOUR в одному із регіонів Середземноморського узбережжя Туреччини (Кемер, Анталья, Бєлєк, Аланья) терміном з квітня по вересень.

Для студентів практика у Туреччині – не тільки можливість удосконалювати свою професійну майстерність, але й додатковий шанс на працевлаштування в майбутньому.