Підготовка до захисту бізнес-планів

• Дата публікації: 19.02.2014

20 лютого на нашому факультеті відбудеться традиційний захист бізнес-планів, розроблених нашими студентами. Кожен бізнес-план – це зріз професійних знань, умінь та навичок майбутніх професіоналів.

В проекті головне, звісно, оригінальність та прибутковість. Але, не останнє місце також відіграє і спосіб подання, донесення ідеї до аудиторії. Напередодні захисту, всі учасники конкурсу бізнес-планів старанно готуються до виступу, адже все має бути на вищому рівні. Написання бізнес-плану не тільки персональний досвід та особистий рейтинг для студента, це ще й, у разі зайняття високого місця – шанс поборотися за місця у конкурсах бізнес-планів вищого рівня: місцевих, між університетських, обласних.  Не виключена можливість втілення розроблених бізнес-планів і у життя – на конкурсах не рідко присутні провідні бізнесмени, потенційні інвестори.

Побажаємо нашим студентам  успіху у захисті власних бізнес-планів – квитків у професійне майбутнє.