Сьогодні абітурієнт, завтра – студент!!!

• Дата публікації: 14.01.2014

Існує лише одна інвестиція,
яка вигідна в будь-який час –
інвестиція в знання!

Шановні абітурієнти!
Запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться
24 січня 2014 року.

У програмі заходу:
• презентації інститутів та факультетів;
• ознайомлення з особливостями вступної кампанії ( реєстрація на ЗНО; умови вступу);
• майстер-класи;
• екскурсії;
• виставка досягнень;
• індивідуальні профорієнтаційні консультації.

Захід відбудеться за адресою: вул. Садова, 28, м. Умань (новий корпус педагогічного університету; початок реєстрації з 8.00-10.00).

Хочемо нагадати, що з 03.01.2014 р. до 05.03.2014 р. розпочато реєстрацію на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.
Зареєструватися Ви можете на офіційному сайті Українського незалежного оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua), або звернутися за допомогою до офіційного центру реєстрації ЗНО за адресою: вул. Садова, 2 кім. 202, м. Умань, Черкаська обл., Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
У Вас є можливість зареєструватися на чотири предмети. Так, Правилами прийому передбачено перелік предметів для вступу на економічний факультет залежно від напряму підготовки. Вся інформація в таблиці.

Більш детальну інформацію щодо здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «БАКАЛАВР» (для осіб, що мають кваліфікацію молодшого спеціаліста на базі коледжів), «СПЕЦІАЛІСТ», «МАГІСТР» та другої вищої освіти Ви можете отримати на сайті економічного факультету в розділі «Вступникам» або через реєстрацію абітурієнтів.
Чекаємо на вас за адресою: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 2.
Телефон для довідок: (04744) 5-20-80, 098-251-83-77.