До уваги абітурієнтів 2014 року!

• Дата публікації: 04.01.2014

Для кожного з нас Новий рік несе особливі надії та сподівання, а для майбутніх абітурієнтів 2014 рік – це надзвичайно відповідальний рік, і традиційними бажаннями абітурієнтів є здійснення мрії вступу до обраного навчального закладу та навчання за певною спеціальністю.

Період Новорічно-Різдвяних свят, для всіх Вас, шановні абітурієнти 2014 року, – це можливість провести час в родинному колі та дещо відпочити від надзвичайно напруженого навчального ритму. Проте Ви його можете провести з особливою користю для себе, адже у Вас є можливість під час зимових канікул відвідати наше місто – місто Умань і Софіївський парк, який у зимову пору прекрасний по-своєму. Крім того, зважаючи на те, що реєстрація на ЗНО-2014 розпочинається з 03 січня і триватиме до 05 березня 2014 року включно, то найближчим часом кожен з Вас має остаточно визначатись, якому навчальному закладу віддати перевагу для вступу; Ви ж, в свою чергу, маєте гарну можливість зробити виважений вибір, сподіваємось, – на користь навчання на економічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Аби ближче ознайомитись з особливостями навчально-виховного процесу та матеріально-технічною базою економічного факультету пропонуємо завітами до нас з 8 по 10 січня 2014 р.

Приємних вражень та нових знайомств! Нехай збудуться всі Ваші мрії та сподівання в Новому 2014 році!