Збережи ялинку

• Дата публікації: 25.12.2013

Досить скоро наступить урочистий час зустрічі Нового року та Різдва Христового. За давнім звичаєм ці свята, слід зустрічати з ялинкою – символом вічності та довголіття. Лісова красуня приносить до кожної хати святкову урочистість. Проте найбільш велична вона у своєму природному середовищі – лісі, де й приносить величезну користь.

Студенти 23 групи на чолі з куратором Пачевою Н.О. відвідали виставку альтернативних новорічних ялинок, що проходила 18-19 грудня в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Не рубай ялинку» на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта». Виставка організована на основі авторських доробок студентів економічного та природничо-географічного факультетів.

Ялинки повинні радувати нас не лише протягом кількох тижнів – ці красуні мусять існувати для нашого майбутнього покоління. Дана акція була спрямована на попередження незаконного вирубування хвойних дерев.