Виїзне засідання наукового гуртка

• Дата публікації: 10.12.2013

DSC_0162

10 грудня відбулося виїзне засідання наукового гуртка студентського наукового товариства «Проблеми страхового ринку України». Гуртківці разом із науковим керівником – доцентом кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту Чвертко Л. А. відвідали Уманське міське відділення Черкаської обласної дирекції НАСК «Оранта».

Члени гуртка ознайомилися зі структурою та принципами роботи страхової компанії, специфікою діяльності її окремих підрозділів. Особливе враження на студентів справив виступ начальника відділення – К. В. Штембульської.

Катерина Володимирівна проаналізувала основні показники діяльності, назвала найбільш затребувані види страхових послуг, означила проблеми з якими доводиться зустрічатися у практичній діяльності, висловила думку щодо перспектив розвитку галузі.

Студенти виявили інтерес до такої форми роботи гуртка, висловили вдячність працівникам відділення.