Відпочинок в столиці

• Дата публікації: 19.12.2013

Студенти економічного факультету отримали можливість відвідати місто Київ і провести вільний час у розважальному центрі «Dream Town».

Мокрий сніг, тривалі затори на дорогах не стали  на  перешкоді нашій поїздці. Особливо, нам сподобалось катання на ковзанах. Ковзанка – це прекрасне місце, щоб з користю провести час, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Катання на ковзанах є дуже видовищним і, напевно,  найбільш  емоційним.  Коли їдеш кришталевим  полем, замість рук з’являються крила, а вітер ворушить волосся. Іноді падаєш, але це не охолоджує твого запалу, підводишся і починаєш все  спочатку,− діляться враженнями студенти.

Вражень було вдосталь. І хочемо сказати: «Не гайте часу і вирушайте  на ковзанку!»

Студентам, які вперше стали на ковзани, охоче допомагали  оволодіти технікою їхні товариші, тому до кінця сеансу всі відчували себе майже  професійними фігуристами.

Цей відпочинок  нам запам’ятається надовго! – впевнено стверджують студенти.