Відбулися змагання зі спортивного туризму

• Дата публікації: 04.12.2013

30 листопада 2013 року на базі Станції юних туристів у м. Умані відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму та орієнтування.

Змагання включали  такі етапи: фігурне володіння велосипеду, спортивне орієнтування та подолання смуги перешкод в індивідуальному та командному заліках.

Мета змагань полягала у наступному:

–     популяризація спортивного туризму серед молоді;

–     підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань;

–     зміцнення дружніх стосунків між спортсменами-туристами з інших регіонів;

–     виявлення кращих спортсменів та команд;

–     організація активного відпочинку та змістовного дозвілля молоді.

Студенти напряму підготовки ,,Туризм” під керівництвом завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Бержаніра А. Л. та викладача Стойки С. О. взяли активну участь у організації та проведенні суддівства на цих змаганнях. Студенти показали високий рівень і об’єктивність у прийнятті рішень з приводу визначення переможців.

По завершенню змагань студенти та викладачі особисто спробували свої сили у проходженні смуги перешкод.

Від участі в змаганнях студенти отримали масу задоволення та приємні спогади, якими поділилися на факультеті під час обговорення заходу. Сподіваємося, що участь студентів у організації та проведенні туристичних змагань стане гарною традицією.