Міні – конференція, як інтерактивний метод навчання

• Дата публікації: 24.12.2013

З метою активізації  навчальної діяльності студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини викладачі  постійно застосовують інтерактивні методи навчання.

Так, 23 грудня 2013 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік» студенти ІІІ курсу прийняли участь у міні – конференції на тему: «Важливість та необхідність бухгалтерського обліку».

Для участі у міні-конференції студенти 31-33 та 44-46 груп підготували цікаві та змістовні тези доповідей, а також супроводжували свої виступи презентаціями.

Інтерактивні методи допомагають урізноманітнити навчальний процес, зробити його більш цікавим для студентів, дають змогу полегшити засвоєння програмного матеріалу, формують вміння висловлювати власну думку, аргументувати її та дискутувати.