• Дата публікації: 23.11.2013

22 листопада 2013 року викладачем кафедри економічної теорії та права Коваль І. В. організовано заняття-диспут ,,Юридична відповідальність за правопорушення в аграрному секторі економіки України”.

На обговорення виносились питання, що стосувалися загальних засад формування інституту аграрно-правової відповідальності, дисциплінарної відповідальності осіб, зайнятих у сільському виробництві, матеріальної відповідальності працівників сільськогосподарських підприємств, адміністративної відповідальності за порушення у сільському господарстві, майнової відповідальності за аграрні правопорушення та аграрних правопорушень як підстав настання кримінальної відповідальності.

Активну участь у обговоренні дискусійних питань взяли студенти економічного та історичного факультетів.

По завершенню заняття Коваль І. В. підвела підсумки роботи і подякувала студентам за цікаві доповіді та активну участь у роботі, зорієнтувавши їх на подальші наукові дослідження.