Умань – це місто, якому я віддався всією душею

• Дата публікації: 05.11.2013

«Умань – це місто, якому я віддався всією душею»

Іван Сердюк

4 листопада 2013 року студенти економічного факультету відвідали персональну виставку члена національної спілки народних майстрів України Івана Сердюка, яка проходить в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань».

Іван Сергійович – ветеран праці, відмінник народної освіти України, колишній старший викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Його неперевершені картини з соломки допомагають глядачеві поринути у пісенні мотиви української народної пісні, прекрасний світ віршів генія українського слова – Тараса Шевченка.

Техніка аплікації соломкою – не тільки копітка, а й досить філігранна. Для виконання таких «солом’яних» композицій розпластані злакові стебла обрізають та сортують за кольором. З них вирізають окремі елементи орнаменту і деталі зображень. А вже потому складають дрібні частинки воєдино.

Його картини переповідають сюжети українських народних пісень, вражають своєю щирістю, самобутністю та технікою виконання.

Щиро дякуємо працівникам Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» за чудову можливість ознайомитись з персональною виставкою робіт Івана Сергійовича Сердюка.

Івану Сергійовичу бажаємо здоров’я і нових творчих злетів.