Проведено уроки пам’яті про голодомор для студентів економічного факультету

• Дата публікації: 22.11.2013

Напередодні відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору для студентів економічного факультету проведено «Урок пам’яті» викладачем кафедри маркетингу та управління бізнесом Коган Н.Ю. Півсотні студентів прослухали 45-хвилинну лекцію та дізналися про історію Голодомору .

Загалом, 23 листопада — Всенародний день пам’яті, коли в усіх обласних центрах, 32 країнах світу, у селах та містечках в цю суботу українці прийдуть до пам’ятних знаків жертвам геноциду та запалять свічки в пам’ять мільйонів вбитих голодом.

Під керівництвом викладачів кафедри Бондарука І.С., Коган Н.Ю., Олійник К.А. студенти першого курсу відвідали меморіал Голодомору в м. Умань й приєдналися до акції «Запали свічку пам’яті».

Метою даного заходу було сприяти розвитку розуміння, почуття жалю, співчуття та виховувати високу повагу до людей, які перенесли на своєму життєвому шляху важкі роки голодомору 1932-1933 рр., а також вшанування загиблих у час голодомору та збереження в пам’яті подій того страшного періоду.