Інноваційний розвиток національної економіки в умовах глобалізації

• Дата публікації: 12.11.2013

12 листопада 2013 року на базі кафедри економічної теорії та права економічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено ІІІ Міжнародну Інтернет-конференцію «Інноваційний розвиток національної економіки в умовах глобалізації».

Метою проведення конференції є висвітлення проблемних питань, пов’язаних з інноваційним розвитком національної економіки в умовах глобалізації, консолідація зусиль з розвитку нових наукових напрямків інформаційних технологій.

У ході конференції взяли участь понад 100 учасників, серед яких науковці України, Росії, Польщі, Башкортостану, представники бізнесових структур, аспіранти, студенти, зокрема одержанні результати є наслідком плідної співпраці студентів економічних спеціальностей у галузі інноваційного розвитку національної економіки вищих навчальних закладів, науковців кафедри економічної теорії та права Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Одеської національної академії харчових технологій; Одеського національного політехнічного університету; Національного транспортного університету (м. Київ); Державного інституту управління кадрами (м. Київ); Башкирского государственного аграрного университета   (г. Уфа, Республика Башкортостан); Wroclaw University of Economise (Польща); Уманського національного університету садівництва.

Учасниками конференції представлено у вигляді доповідей окремі аспекти вирішення проблемних питань інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобалізації.

Роботу конференції було організовано за такими напрямами:

–                організаційно – економічні проблеми інноваційної діяльності;

–                вплив  глобалізаційних  процесів  в  світі  на економіку України;

–                фінансове забезпечення інноваційного розвитку;

–                інвестиційно-інноваційна модель розвитку економіки.

За результатами конференції планується видання Збірника наукових праць.