Фінансисти, обліковці, економісти – суперспеціалісти!

• Дата публікації: 19.11.2013

18 листопада 2013 року на економічному факультеті конкурсною виставкою стінгазет «Ми і спеціальність» та діловою грою з бухгалтерського обліку розпочався Тиждень спеціальностей «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Облік і аудит». Також в цей день студенти проявили творчість та ініціативність у святковому оформленні навчальних приміщень.

У програмі святкування Тижня спеціальностей заявлено конкурси, квест «Ціль виправдовує засоби», ділові ігри, тематичні години кураторів, науково-методичний семінар «Навчання. Кар’єра. Успіх» та традиційна посвята першокурсників у спеціалісти під девізом «Фінансисти, обліковці, економісти – суперспеціалісти!»

Заходи такого рівня і масштабу дозволяють поєднувати підходи до формування вмінь та навичок необхідних студентам з професії, яку вони обрали, мотивувати їх зацікавленість у набутті професійних і наукових знань, стимулювати розвиток творчих здібностей, здатність до творчого мислення.

Р.S. До участі у Тижні спеціальностей запрошуються всі бажаючі!!