• Дата публікації: 10.11.2013

8 листопада 2013 року на базі економічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проведено день відкритих дверей, на який завітали учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста й регіону, студенти коледжів та всі бажаючі.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася декан економічного факультету. В ході розмови виступили завідувачі випускових кафедр – доктор економічних наук, професор  Музиченко А.С., доценти Чирва О.Г., Бержанір А.Л., які розповіли про напрями підготовки й спеціальності факультету, студентське життя, переваги навчання в УДПУ.

Для розширення кола своїх інтересів з питань навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини всім присутнім були роздані інформаційні матеріали.