Знайомство з роботами народного умільця

• Дата публікації: 09.10.2013

9 жовтня студенти та викладачі економічного факультету долучилися до світу прекрасного, відвідавши персональну виставку члена національної спілки народних майстрів України Івана Сердюка, яка відкрилася у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань».

Представлені в експозиції творчі роботи народного майстра з малярства та інтарсії (різновид інкрустації – врізування в дерево) нікого не залишили байдужим. Адже всі роботи автора присвячені рідній Україні та її невичерпному фольклору, відображають духовну сутність українського народу, його національний характер.

Відвідувачі висловили щиру вдячність майстру й організаторам виставки, побажали Івану Сергійовичу міцного здоров’я, щедрих Божих благословень і натхнення, щоб і надалі приносити радість людям.