З Днем міста Умань

• Дата публікації: 04.10.2013

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТСТВО!

Всі ми пишаємося славною історією м. Умань. Його доля складається не сама по собі. Її визначають історичні обставини і, головне, люди. А жителі міста завжди вирізнялися талантом і розумом, привітністю та гостинністю, професіоналізмом і працездатністю, й головне – високим почуттям гідності та любові до рідного міста.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних особистостей, які змінюють його обличчя. Разом ми єдина і велика сім’я, що прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

У такі свята, як день народження міста та держави, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем міста! Бажаємо, усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир та спокій! Збуваються всі заповітні мрії!