Вручення сертифікатів екскурсовода

• Дата публікації: 10.10.2013

9 жовтня в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань»  студентам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вручено сертифікати екскурсоводів.

Курси організовані за ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатору університету  та Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань». Вони тривали протягом 5 місяців, 4 рази на місяць. Викладання забезпечували провідні фахівці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Національного дендрологічного парку «Софіївка», Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», Уманський краєзнавчий музей.

На урочистому врученні сертифікатів були присутні перший заступник міського голови – Паєвський П.Б.; директор історико-архітектурного заповіднику «Стара Умань» – Мельничук О.В.; декан економічного факультету; завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи  ­– к.соц.н., доцент Бержанір А.Л.; директор Інноваційного бізнес-інкубатора – Поліщук Я.О.

За час навчання на цих курсах, студенти навчились відтворювати історію міста від далекого минулого до сьогодення.