Вітаємо з Європейським днем цивільного правосуддя

• Дата публікації: 25.10.2013

За рішенням Ради Європи та Європейської комісії, ухваленим у 2003 році, 25 жовтня в країнах континенту відзначають ,,Європейський день цивільного правосуддя”.

Ідея цього свята полягає в тому, щоб підвищити рівень довіри громадян до судів і ліквідувати зону відчуження, що утворилася між суспільством та судовою системою, зробити цивільне судочинство реально доступним для громадян.

Метою Європейського дня цивільного правосуддя є підвищення інформованості 800 мільйонів громадян 47-ми держав-членів Ради Європи про громадянські права і повсякденну роботу судових органів. Цього дня держави-члени Організації проводять різні заходи: дні відкритих дверей у судах, колоквіуми, трансляції телевізійних програм тощо.

Викладачі кафедри економічної теорії та права у цей день традиційно проводять лекцію-диспут на тему ,,Поняття цивільного правовідношення та особливості цивільно-правових відносин в Україні” в яких активну участь приймають студенти та викладачі кафедри.