Участь у предметній олімпіаді як шлях до самовираження

• Дата публікації: 24.10.2013

Участь у предметній олімпіаді як шлях до самовираження

Предметні олімпіади серед учнівської молоді вже давно є доброю нагодою показати власні здобутки, ознайомитися з новими ідеями, оцінити досягнення колег та розширити коло спілкування. Протягом двох років для викладання школярам предмету «Економіка» адміністрацією Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю. О. Гагаріна – педагогічний ліцей»  Уманської міської ради Черкаської області залучаються викладачі кафедри економічної теорії та права Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Традиційно в жовтні в ліцеї проводиться предметна олімпіада з економіки, яка дає можливість виявити обдарованих учнів та сприяти розвитку їх здібностей у цьому напрямку. Готуючись до олімпіади одинадцятикласники,  які уже стоять на порозі життєвого вибору, розуміють, значення економіки при виборі своєї майбутньої професії. Саме предметні олімпіади потрібні учням як шлях до самовираження, розвитку, можливість заявити про себе, перевірити власні сили, оскільки в ході змагань формується характер, виявляється вміння діяти в нестандартних ситуаціях.