Цікава екскурсія місцями хасидського паломництва

• Дата публікації: 16.10.2013

15 жовтня 2013 року студенти та викладачі економічного факультету відвідали місця паломництва брацлавських хасидів в Умані.

Екскурсанти мали змогу  побачити могилу Ребе Нахмана – проповідника і духовного лідера брацлавських хасидів – філософсько-світоглядної течії в іудаїзмі та нову синагогу, розраховану на понад 5 тис. віруючих.

Сьогодні синагога біля могили Раббі Нахмана має 3 поверхи. Перший і другий поверхи є молитовні зали синагоги, де на спеціальних дерев’яних лавках під час молитви розташовуються хасиди.

Всім присутнім було цікаво познайомитися з місцями масового паломництва хасидів, куди під час свята Рош ха-Шана з’їжджаються прочани з Ізраїлю, Німеччини, Франції, США, ПАР, Канади, Італії, Великої Британії, Індії, Швейцарії, Чехії, Бельгії, Киргизстану, Російської Федерації, Іспанії та інших країн світу.