Обговорення актуальних питань розвитку банківської системи

• Дата публікації: 25.10.2013

24 жовтня 2013 року за ініціативи кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту та Інноваційного бізнес-інкубатора проведено науково-методичний семінар «Розвиток банківського бізнесу в умовах нестабільності».

Начальник відділення № 54 CityCommerce Bank м. Умань —Кисіль Олександр Васильович, у своєму виступі охарактеризував діяльність  банку  та особливості послуг, що  він надає.

Учасники  семінару обговорювали  стан банківського бізнесу, специфіку формування ресурсного потенціалу банків в сучасних  умовах, а також надання банківських послуг в умовах нестабільності.

Студенти та запрошені науково-методичного семінару отримали чимало цікавої інформації  та  задоволення від проведеної зустрічі.