Науково-практичний тренінг «Наука – продуктивна сила розвитку суспільства»

• Дата публікації: 25.10.2013

Ключем до всякої науки є знак питання

(Оноре де Бальзак)

24.10.2013 р. к.е.н, доцентом кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту Міщук О.В. проведено науково-практичний тренінг «Наука – продуктивна сила розвитку суспільства» (частина перша: Методика написання наукової статті)

Учасниками тренінгу стали члени наукового гуртка «Навігатор» та бажаючі займатися науково-дослідною діяльністю.

Структура тренінгу включала два розділи: теоретичний та практичний.

У теоретичній частині тренінгу Ольга Віталіївна розкрила сутність категорій «наукова стаття» та «методика досліджень», проаналізувала основні вимоги до написання наукових статей та бібліографічного опису.

Практичний розділ тренінгу передбачав написання анотації до наукової статті та закріплення навичок в оформленні літератури.

Такі тренінги є корисними, оскільки активізують діяльність студентів у напрямку здійснення наукових досліджень та підвищують якість написання ними статей.