Наукова робота студентського активу

• Дата публікації: 28.10.2013

25 жовтня 2013 року на економічному факультеті відбулося засідання студентського наукового гуртка «Інвестиційно-інноваційна діяльність в Україні». Основні питання, що виносились на обговорення стосувались напрямів роботи в межах підготовки до конкурсу студентських наукових робіт.

DSC_0140

Членами гуртка було запропоновано свої пропозиції щодо тем  конкурсних  наукових робіт. Остаточна перевага залишилась за темою студентки 2 курсу Бабій О. Г. «Негрошова винагорода як форма заохочення персоналу», яка і візьме участь в І етапі конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Менеджмент».

Підводячи підсумки засідання, керівник гуртка к.е.н., доцент кафедри економічної теорії та права Слатвінський Максим Анатолійович подякував студентам за активну участь у роботі та зорієнтував на подальші наукові пошуки.