Міжнародний чемпіонат зі стратегічного менеджменту

• Дата публікації: 01.10.2013

Шановні студенти 3 курсу економічного факультету!

Запрошуємо Вас відвідати презентацію Міжнародного чемпіонату зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge Junior. Участь в чемпіонаті допоможе Вам впроваджувати в життя навички підприємництва, лідерства, командної роботи, ефективної комунікації, планування та організації бізнес-процесів, орієнтації на результат, а також дасть можливість:

–         набути унікальний досвід управління великими міжнародними компаніями;

–         відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі;

–         застосувати набуті знання на практиці й отримати нові управлінські здібності;

–         визначитися у професійному виборі;

–         познайомитися з ТОП-менеджерами і власниками найбільших компаній України;

–         отримати перспективну роботу.

Презентація відбудеться 2 жовтня 2013 року о 9:30 в 316 аудиторії. Тренери: Музиченко А. С., д. е. н., професор, завідувач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту; Чирва О. Г., к. е. н., доцент, завідувач кафедри маркетингу та управління бізнесом, Білошкурський М. В., к. е. н., доцент кафедри маркетингу та управління бізнесом, Подзігун С. М., к. е. н., старший викладач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту.

Відповідальні за проведення чемпіонату від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:

Економічний факультет;

Інноваційний бізнес-інкубатор;

Кафедра економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту;

Кафедра маркетингу та управління бізнесом.