ІТ-технології в економічних дослідженнях

• Дата публікації: 08.10.2013

07 жовтня 2013 року доцент кафедри Слатвінський М. А. організував тренінг для студентів 2 курсу економічного факультету ,,ІТ-технології в економічних дослідженнях”.

DSC_0832

Метою тренінгу є формування у студентів економічного мислення та свідомості, розвитку здібностей використання сучасних технологій в наукових дослідженнях, озброєння майбутніх фахівців теоретичними знаннями та практичними навичками щодо використання ІТ-технологій у процесі проведення економічних досліджень.

Під час роботи перед студентами були поставлені проблемні завдання, що дозволили їм ознайомитись із особливостями застосування інформаційних технологій при вирішенні економічних наукових задач.

Упровадження ІТ-технологій у студентську наукову роботу сприятиме збагаченню творчого інструментарію студентів та підвищенню рівня їх наукових здобутків.