Інтерактивна лекція

• Дата публікації: 04.10.2013

3 жовтня професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Совгіра Світлана Василівна під час подачі лекційного курсу з навчальної дисципліни «Екологія» для студентів І курсу напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» впровадила інтерактивну організаційну форму: лекцію вдвох.

У процесі висвітлення теми «Нормування якості навколишнього середовища» матеріал лекції теоретично був розділений на дві частини: перша – «Норми якості навколишнього середовища», друга – «Нормування рекреаційного впливу на навколишнє середовище».

Першу частину підготував магістрант Липач Назар Олександрович, другу – аспірант Задорожна Олена Михайлівна.

У процесі подачі лекційного матеріалу використано мультимедійне обладнання. Значна частина змісту лекції, була побудована на регіональних наочних прикладах.