День студентського самоврядування

• Дата публікації: 09.10.2013

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

7 жовтня 2013 року студентський актив факультету організував цікавий захід – День студентського самоврядування. Згідно щорічної традиції, у цей день студенти виконували обов’язки викладачів – читали лекції, проводили семінарські заняття.

День студентського самоврядування – це форма творчого самовираження студентів, можливість програти життєво важливі ролі: викладача, організатора, менеджера, експерта тощо. Це незвичайні для майбутніх фахівців рольові ситуації, які обов’язково стануть у пригоді в житті. А ще, День самоврядування – це добра традиція, яка об’єднує студентів та викладачів факультету.

Експеримент і на цей раз виявився вдалим – студенти економічного факультету виконали роботу на відмінно.