Вихідні з куратором

• Дата публікації: 23.09.2013

Традиційними стали заходи факультету по вивченню та вшануванню пам’яток культури Уманщини. Так, студенти 23 групи разом з куратором Пачевою Наталією Олександрівною відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка», який є пам’ятником краєвидного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть.

Студенти на власні очі оцінили красу того штучного дива: кам’яні скелі, символічні альтанки, зелені газони, унікальні види насаджень, історичні скульптури, водоспади, неординарні фонтани. Наталія Олександрівна показала їм визначні місця: павільйон  Флори, венеціанський місток, оглядовим майданчиком «Бельведер», площу зборів, китайську бесідку…

Такі заходи спрямовані на формування екологічної культури особистості, що регулює взаємовідносини людини та природи й орієнтує людину на збереження та відновлення природи як середовища існування всього живого, а також на виховання патріотичних почуттів, усвідомленої любові до Батьківщини.

Студенти були вражені величчю та красою парку, які нікого не залишили байдужим!