Студенти-першокурсники мріють про незвичайні способи заробітку грошей…

  • Дата публікації: 25.09.2013

Сьогодні відбулось цікаве обговорення за участі студентів економічного факультету на тему «Незвичний спосіб заробити».

Заробити хочуть всі, або більшість. Хоча можна знайти людей, яким гроші не потрібні (а такі дійсно є), але більшість тих, кому гроші потрібні, і навіть дуже. Ті, кому гроші дуже потрібні, винаходять різні способи для отримання хрустких папірців. Серед таких способів зустрічаються дуже оригінальні:

Реєстр зірок. Хто не хотів би мати власної зірки? Про це мріє багато хто, як багаті, так і бідні. І є організація, яка називає зірки іменем людини, яка заплатила за таке право. Організація називається ISR (міжнародний реєстр зірок), і працює вона з 1979 року. Знаменитості, звичайні люди – всі можуть “купити” собі зірку.

Друг в оренду. Ви всі маєте друзів (хай небагато, але 2-3 друзів завжди були). Зараз у нас нова ера, де все продається і купується. Результат – друга можна взяти в оренду, причому погодинно. Комусь потрібні гроші, комусь – ні з ким поговорити. Ось і орендують друзів, з якими можна поспілкуватись.

Персональні “папараці”. Вам не вистачає уваги до своєї персони? Тоді можна отримати команду персональних “папараці”, які кружлятимуть навколо вас з фотоапаратами, знімаючи кожен ваш крок. Вечірки, зустрічі, випускні вечори – все це на рівні суперзірки. Звичайно ж, всіх цих фотографів можна найняти при цьому заплативши кругленьку суму.

Обговорення викликало багато цікавих дискусій, суперечок та пропозицій.

Міні галерея


Травень
Липень