Інвестиційний Форум 2013 “Черкащина — територія співпраці”

• Дата публікації: 27.09.2013

26 вересня представники економічного факультету на чолі з деканом в складі делегації Уманського державного педагогічного університету взяли участь в Інвестиційному Форумі 2013 «Черкащина – територія співпраці».

Головною метою було представлення інвестиційних можливостей, пріоритетних напрямів розвитку області, розширення торгівельно-економічних зв’язків і пошуку нових партнерів.

Учасники форуму представили  бізнес-проект з вирощування екологічно чистої продукції садівництва, який ґрунтується на використанні інноваційних технологій інтенсивного садівництва, дозволяє системно, технологічно грамотно й фінансово обґрунтовано збирати великі врожаї на малих територіях, та бізнес проект з підвищення врожайності сої  за умов використання біологічно чистого азоту, який передбачає використання інноваційних технологій виробництва бактеріального добрива під сою на основі повільно рослих бульбочкових бактерій  Bradyrhizobium japonicum.

У результаті бізнес-проекти успішно знайшли своїх інвесторів.