Активні методи навчання

• Дата публікації: 25.09.2013

25 вересня викладачем кафедри маркетингу та управління бізнесом Сердюковою О.М. було проведено семінарське заняття на тему «Статистичне спостереження» у формі тренінгу з метою закріплення одержаних знань студентами на практиці.

Під час тренінгу було використано метод навчання «економічний бій», у вигляді змагання між командами, учасники яких обмінювались питаннями і відповідями з теоретичного матеріалу. Студенти проявили свої здібності та високу активність.

Також кожна команда моделювала практичну ситуацію зі статистичного спостереження стану освіти, культури, охорони здоров’я та зайнятості населення в місті Умань.

Під час заняття студенти закріпили основні статистичні терміни та поняття, набули навчального досвіду з проведення науково-організованого збору статистичної інформації, складання плану спостереження, складання анкет для статистичного опитування.