Студенти напряму підготовки ,,Туризм” взяли участь у Чемпіонаті України з туризму

• Дата публікації: 24.07.2013

Студенти, які після навчання в університеті будуть спеціалістами з туризмознавства не тільки одержують ґрунтовні знання з навчальних дисциплін, але і формують систему професійних умінь та навичок з організації та проведення різноманітних туристичних заходів.

Так, 11 – 13 липня студенти 2 – 4 курсів взяли участь у Чемпіонаті України з пішохідного туризму, який проводився на території Олександрівського району Кіровоградської області. Майбутні фахівці з туризму поринули в атмосферу змагань, перейнялись емоціями, які бурхливо вирували на різних етапах змагань протягом декількох днів. Також хлопці ознайомилися з методикою проведення туристичних змагань різної складності. Попереду нові враження, знайомства з ровесниками, цікаве і активне студентське життя!