Проблеми розвитку аудиту в Україні

• Дата оновлення: 21.10.2021

Керівник проблемної групи: Бержанір Інна Анатоліївна, к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки.

Староста проблемної групи: Томашевська Ольга

Дата, аудиторія, час проведення: третя середа місяця, ауд. 314, 14 год. 20 хв.

Мета функціонування проблемної групи – оволодіння студентами теоретичними знаннями та практичними навичками з бухгалтерського обліку та аудиту, формування у студентів інтересу до наукової діяльності, навчання методиці та способам самостійного вирішення наукових завдань та здійснення досліджень у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.

Завдання проблемної групи:

• обговорення теоретичних та практичних питань з нововведень і проблемних аспектів бухгалтерського обліку та аудиту;
  • допомога студентам в оволодінні методологією проведення аудиту та ознайомлення з основами наукових досліджень:
  • створення умов для успішного розвитку наукової діяльності студентів;
  • участь у студентських наукових конференціях, олімпіадах, конкурсів різного рівня, підготовка наукових публікацій.

Прізвище та ім’я студента Група
1. Томашевська Ольга 35 б
2. Блінська Ольга 45 б
3. Барановська Лариса 65 мп
4. Царелунга Тетяна 25 м.б.
5. Петрова Вікторія 25 м.б.
6. Капелюшна Крістіна 25 м.б.

№

Зміст роботи Дата Відповідальний
1. Проведення засідання на тему: «Регулювання аудиторської діяльності в Україні». 15.09.21. Бержанір І. А., Томашевська Ольга
2. Проведення засідання на тему: «Особливості аудиту розрахунків з оплати праці». 20.10.21. Бержанір І. А., Томашевська Ольга
3. Проведення круглого столу на тему: «Аудит розрахунків за податками і платежами». 17.11.21. Бержанір І. А., Томашевська Ольга
4. Проведення засідання на тему:  «Особливості проведення внутрішнього аудиту на підприємстві». 15.12.21. Бержанір І. А., Томашевська Ольга
5. Проведення круглого столу на тему: «Особливості проведення аудиту в банківських установах». 16.02.22. Бержанір І. А., Томашевська Ольга
6. Проведення засідання на тему: «Мета, завдання та особливості проведення аудиту фінансової звітності». 16.03.22. Бержанір І. А., Томашевська Ольга
7. Проведення засідання на тему: «Методика аудиту грошових коштів». 20.04.22. Бержанір І. А., Томашевська Ольга
8. Проведення круглого столу на тему: «Особливості аудиту кредитних операцій». 18.05.22. Бержанір І. А., Томашевська Ольга

1. Мамедова Анастасія взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи», яка відбулась 23–24 квітня 2019 р. у м. Львів.
  2. Лиса Дарина взяла участь у II Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки», яка відбулась 31 жовтня – 1 листопада 2019 р. у м. Умань.
  3. Лиса Дарина підготувала наукову роботу на тему «Удосконалення обліку розрахунків з суб’єктами господарювання», яка пройшла І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування».