Відбувся науково-практичний семінар: «Перспективи розвитку індустрії гостинності Уманщини»

• Дата публікації: 11.04.2018

Індустрія гостинності є візитною карточкою України в тому числі Уманщини та показником її соціально-культурного та економічного розвитку. Тому її розвиток є важливим елементом інтеграції українського туристичного ринку в європейський бізнес і культурне середовище.

З метою обговорення сучасних проблем розвитку індустрії гостинності 05 квітня 2018 року за ініціативи кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи було проведено науково-практичний семінар на тему: «Перспективи розвитку індустрії гостинності Уманщини».

У роботі науково-практичного семінару взяли участь: Наталія Дворова директор готелю «Умань», Анна Семенюк адміністратор ресторану «Шоколад», а також викладачі, студенти НН Інституту економіки та бізнес-освіти.

З вступним словом виступила Інна Поворознюк, доцент, завідувач кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справиВона акцентувала увагу на тому, що розвиток готельного та ресторанного господарства на Уманщині має позитивну динаміку і повинен стати одним із ключових факторів розвитку туризму в регіоні.

Наталія Дворова розкрила практичний досвід роботи готельного господарства та проаналізувала основні проблеми його розвитку на Уманщині. В своїй доповіді директор визначила сучасні напрями організації та управління закладами розміщування, а також пріоритетні аспекти подальшої діяльності.

По завершенні роботи семінару учасники дійшли висновку, що основними проблемами розвитку індустрії гостинності Уманщини є:   невідповідність цінової політики  якості наданих послуг; складність ведення бізнесу, що зумовлено бюрократичністю організаційного процесу функціонування підприємств індустрії гостинності;  велике податкове навантаження;  високий рівень ризикованості інвестиційних вкладень, через нестабільну соціально-економічну та політичну ситуацію в Україні;  високий рівень конкуренції на ринку послуг; низький рівень кваліфікованих фахівців у галузі.

Березень
Травень