Товарознавство та комерційна логістика

  • Дата оновлення: 02.05.2018

Твоя ідеальна професія може бути пов’язана з товарознавством та комерційною логістикою. Тобі характерні такі особистісні якості, як аналітичне мислення, організаторські здібності, уважність та акуратність в роботі. Ти вмієш домовлятись з іншими. Тебе завжди цікавила якість товару та особливості його продажу.

В майбутньому ти можеш стати як Сем Уолтон, який є творцем однієї з найбільших в світі торговельних мереж Wal-Mart.

Сем Уолтон – американський бізнесмен, засновник мереж магазинів Wal-Mart і Sam’s Club. У період з 1985 по 1988 рр. журнал Forbes визнавав Сема Уолтона найбагатшою людиною Америки. Імперія Уолтонів сьогодні – це понад 4 тис. магазинів, розкиданих по всьому світу із загальним обсягом продажів, що перевищує 200 млрд. доларів на рік, з більш ніж 100 мільйонами покупців на тиждень, з щоденним 70-тисячним асортиментом кожного магазину.

Цікавий факт! У своєму першому магазині Сем Уолтон почав відпрацьовувати технології, які пізніше принесли успіх Wal-Mart: продаж товарів за низькими цінами, закупівля товарів за низькими цінами безпосередньо у виробника, а не у посередників, продовження годин роботи магазину в святкові дні і т. д.

Дану професію ти можеш опанувати обравши навчання в Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Липень
Вересень