Економіка

  • Дата оновлення: 02.05.2018

Твоя ідеальна професія може бути пов’язана з економікою. Ти комунікабельний, завзятий, впевнений в собі і відданий справі, маєш нестандартне мислення та здатність до вивчення іноземних мов. Професія економіста – в усі часи вважалася елітною, високооплачуваною, престижною. Вона надасть чудову можливість в рамках професії об’їздити світ, вивчити країни не тільки з побутової сторони, але і в економічному аспекті.

В майбутньому ти можеш стати як Майкл Отто, який є головою найбільшої компаній та за рейтингами Forbes є одним з найбагатших людей світу. Майкл Отто є головою «Otto Group» і має 75% акцій компанії. Вона займається поштовими розсилками більш ніж в 20 країнах світу, її річні обороти складають млрд. доларів. Також компанія «Otto Group» збільшує свої продажі за рахунок інтернет-магазинів, адже Отто займає лідируючі позиції в даному напрямку. «Otto Group» охоплює величезну кількість компаній в головних економічних зонах світу.

Дану професію ти можеш опанувати обравши навчання в Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ за спеціальністю «Економіка».

Лютий