Аналітика бізнес-середовища підприємства

  • Дата оновлення: 02.05.2018

Твоя ідеальна професія може бути пов’язана з аналітикою бізнес-середовища. Ти здатний швидко проводити економічні розрахунки, аналізувати необхідну інформацію та приймати ефективні рішення. Тобі цікаво як саме розвивається ринок, що формує конкурентні переваги підприємства, чому покупці обирають той чи інший продукт. В тебе є потенціал бути лідером в компанії та вивести її в лідери ринку!

В майбутньому ти можеш стати як Девід Теппер, який є успішним підприємцем, інвестором та за рейтингами Forbes є одним з найбагатших людей світу. Девід Теппер – один з найбільших американських інвесторів, засновник компанії Appaloosa Management, яка спеціалізується на банкротуючих підприємствах, на інвестиціях в «сміттєві» облігації і акції компаній, що недооцінені ринком. Сьогодні він входить до числа найбагатших американців. Загальний стан інвестора журнал Forbes оцінює в $ 10 млрд.

Цікавий факт! Будучи студентом, Девід торгував на фондовій біржі, аби мати змогу оплачувати дороговартісне навчання в університеті. Торгівля приносила стабільний дохід. Він став заробляти достатньо, щоб оплачувати навчання та гуртожиток ($ 2500 за семестр).

Дану професію ти можеш опанувати обравши навчання в Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ за спеціальністю «Маркетинг».

Червень
Серпень