Побережець Наталія Борисівна – куратор 34б(1), 34б(2) груп

• Дата оновлення: 30.10.2018

Секрет успішного виховання – у повазі до учня»

– Ральф Волдо Емерсон –

Щодня треба послухати хоч одну пісеньку, подивитися на хорошу картину і, якщо можливо, прочитати якийсь мудрий вислів (Йоганн Гете).

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує досягати більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр.

Студентські роки є символом молодості, веселощів і першого кохання.

Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Це торжество юності і здоров’я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов.

Студентство – це відмінний шанс побачити світ, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.

Аліса Кікіш – староста

Ірина Бойко – заступник старости