Бовкун Ольга Анатоліївна – куратор групи  26, 26 а/н ​

• Дата оновлення: 16.04.2018

Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно.

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими. (О.Уальд.)

Жульковська Дар’я – староста

26 та 26а/н група – це різноманіття характерів, вподобань та особистостей. Хоча кожен із цих людей вирізняється своєю унікальністю, але ми стараємось підтримувати один одного та допомагати. Одним словом – дружній колектив. Кожен із нас поставив собі за мету, як і більшість людей – отримати освіту.  Адже добра професійна підготовка є передумовою отримання престижної роботи. Поступивши у наш навчальний заклад ми з одногрупниками зрозуміли, що наше місце саме тут. Саме тут ми можемо отримати необхідні знання, розкрити всі тонкощі нашої майбутньої професії, готуючись до зустрічі зі справжнім дорослим життям.

Діденко Марія – заступник старости

Вітаю студентів групи 26, 26 а/н та гостей сайту! Тут Ви можете знайти цікаву та корисну інформацію про життя групи.

Серпень