Поляков Максим, народний депутат України випускник 2004 р., спеціальність «Фінанси»

• Дата публікації: 05.01.2018

Із впевненістю можу стверджувати, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є одним із кращих європейських університетів. Під час навчання я отримав не тільки глибокі теоретичні знання, а що найбільш важливо практичні навички з базових дисциплін, що дозволило мені в подальшому самореалізуватися.

Я дуже цінував і ціную те, що до студентів в університеті викладачі відносяться з повагою, цінують індивідуальність і думку кожного.

Приємно визнавати той факт, що саме в УДПУ імені Павла Тичини я познайомився з багатьма різносторонніми людьми. Під час спілкування з ними я відкрив для себе безліч нової інформації, передусім у фінансовій сфері, яку в майбутньому використовував для досягнення своїх цілей.

Кожен викладач кафедри є професіоналом у всіх сферах фінансових наук, тому ти не задумуючись можеш звертатись з будь-якого питання зі сфери фінансів до будь-якого викладача  і не залишишся без обґрунтованої відповіді.

Щиру вдячність висловлюю всьому викладацькому складу за отримані знання, за бажання допомагати у становленні фахівця нової генерації, справжнього професіонала своєї справи, що має високі моральні якості!