Гурочкін Роман, керівник компанії «ФростКлімат», м. Умань випускник 2005 р., спеціальність «Економіка підприємства»

• Дата публікації: 26.02.2018

За більш ніж десять років моєї підприємницької діяльності я зрозумів одну з небагатьох аксіом свого життя – для досягнення успіху в будь-якій сфері необхідна освіта, але головне для молоді – свідомий вибір, вибір того напрямку в навчанні, який потім перетворить Вашу роботу в хобі. Як показує мій особистий досвід – не усвідомивши свого майбутнього, важко потім потрібні знання вчасно отримати та закріпити.
Вступаючи до вищого навчального закладу, розумієш – твоє майбутнє на правильному шляху! В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини є достатньо переваг: високий рівень організації навчально-виховного процесу, перспективні заходи міжнародного рівня, співпраця з вітчизняними та міжнародними компаніями.
Хочу подякувати викладачам університету за те, що вселили бажання вчитися, а понад усе – знайти вдале застосування своїм існуючим та набутим вмінням. За час навчання я мав змогу отримати певні знання, що спонукали далі вчитися та зростати у професійному плані. Час, який я з користю для себе провів в університеті, минув дуже швидко. Під час навчання я відкрив для себе нових знайомих, друзів та можливості. Бажаю вам усім успіхів та звершень!