Соціально-економічні проблеми розвитку бізнесу та місцевого самоврядування в Україні

• Дата оновлення: 22.03.2024

Керівник наукового гуртка:

доцент, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та соціально-поведінкових наук Мельник Вячеслав Вікторович.

Староста гуртка: Пожарницький Владислав, студент 101 гр.

Мета діяльності гуртка-допомога студентам у розкритті свого наукового і творчого потенціалу у вирішенні питання сталого соціально-економічного розвитку.

Завданнями наукового гуртка:

-підтримка та ініціювання самостійної наукової та навчально-дослідницької роботи

-набуття студентами досвіду організації та участі у наукових дискусіях.

-сприяння вирішенню конкретних практичних проблем макроекономічного розвитку

-підвищення теоретичного рівня і практичних навичок  науково-дослідних робіт студентів;

День, час проведення засідань, аудиторія: останній вівторок місяця , 14 год. 20 хв, ауд 100.

1 Коваленко Мар’яна 121 група
2 Грабчак Ірина 121 група
3 Пожарницький Владислав 101 група
4 Гайдур Аліна Іванівна 431 група

Зміст роботи Дата Відповідальний
1 Обрання старости проблемної групи студентського наукового товариства. Обговорення напрямків роботи гуртка і тематики наукових досліджень студентів 26.09.2023 р. Мельник В.В.
2 Знайомство членів проблемної групи з особливостями організації науково-дослідної роботи та вимогами до оформлення результатів наукових досліджень 31.10.2023 р. Мельник В.В.
3 Засідання проблемної групи на тему: «Сучасні аспекти розвитку України та ЄС» 28.11.2023 р. Мельник В.В.

Пожарницький В.

4 Засідання проблемної групи на тему: «Сучасні аспекти розвитку аграрних відносин  у розвинених країнах світу» 26.12.2023 р. Мельник В.В.

Коваленко М.

5 Круглий стіл на тему: « Венчурний капітал його використання в ринкових умовах» 27.02.2024 р. Мельник В.В.

Грабчак І.

6 Засідання проблемної групи на тему: «Інтелектуальний капітал як важлива складова національної безпеки» 26.03.2024 р. Мельник В.В.

Пожарницький В.

7 Круглий стіл на тему: «Тенденції розвитку ринку робочої сили в Україні» 30.04.2024 р. Мельник В.В.

Гайдур А.І.

8 Засідання проблемної групи на тему: «Проблеми державного регулювання соціально-економічного розвитку» 28.05.2024 р. Мельник В.В.

Грабчак І.

9 Проведення підсумкового засідання проблемної групи 25.06.2024 р. Мельник В.В.

З початку року студенти брали участь у різних наукових заходах, зокрема у Всеукраїнській науково-методичній конференції студентів та молодих науковців «Наука.Освіта.Молодь», яка відбулася у  2022 році.

Студенти наукового гуртка беруть активну участь у наукових заходах зокрема:

Мельник В.В., Щербак В.В. Рівень сталого розвитку регіонів України як основа національного добробуту. Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки : матеріали ІХ Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф. здобувачів вищої освіти та молодих учених (м. Умань, 17 листоп. 2022 р.) / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини, Навч.-наук. ін-т економіки та бізнес-освіти [та ін.] ; [голов. ред. Слатвінський М. А. ; редкол.: Слатвінська Л. А., Чвертко Л. А., Джога О. В., Благополучна А. Г. – Умань : Візаві, 2022. – 29-32 с.

Мельник В.В., Щербак В.В. Стратегії розвитку економіки підприємств України: від кризового стану  до фінансової стабільності. Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки : матеріали ІХ Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф. здобувачів вищої освіти та молодих учених (м. Умань, 17 листоп. 2022 р.) / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини, Навч.-наук. ін-т економіки та бізнес-освіти [та ін.] ; [голов. ред. Слатвінський М. А. ; редкол.: Слатвінська Л. А., Чвертко Л. А., Джога О. В., Благополучна А. Г. – Умань : Візаві, 2022. – 41-46 с.

Мельник В.В., Щербак В.В. Стратегія, як система довгострокових цілей діяльності підприємства. Наука. Освіта. Молодь : зб. матеріалів XVІ Всеукр. наук. конф. студентів та молодих науковців (Умань, 11 травня 2023 р.) / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини ; за ред. О. І. Безлюдного ; [редкол.: О. Д. Балдинюк, О. В. Браславська, Т. В. Григоренко та ін.]. – Умань : Візаві, 2023. – 414 с.

Мельник В.В. Мельник В.В.,, Проблеми інноваційного  розвитку україни. Наука. Освіта. Молодь : зб. матеріалів XVІ Всеукр. наук. конф. студентів та молодих науковців (Умань, 11 травня 2023 р.) / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини ; за ред. О. І. Безлюдного ; [редкол.: О. Д. Балдинюк, О. В. Браславська, Т. В. Григоренко та ін.]. – Умань : Візаві, 2023. – 414 с.