Практика студентів у Німеччині

  • Дата оновлення: 24.04.2014

Відповідно до Угоди із Федеральним міністерством праці (м.Бонн, ФРН) студенти  мають можливість у літній період пройти 3-місячне стажування в готелі, ресторані або підприємстві системної гастрономії Німеччини.

Бази практики – це курорти, розташовані в мальовничих місцевостях Баварії, в передгір’ї Альп на кордоні з Австрією, на березі відомого озера Бодензее, на узбережжі Балтійського та Північного морів тощо.

Студенти проживають в квартирах або облаштованих гуртожитках квартирного типу по 2 особи в кімнаті. Проживання та харчування надається безкоштовно, щомісячно виплачується заробітня платня, повністю компенсується проїзд в обидва кінці.

Студенти відбираються на практику за результатами тестів. Головне у відборі – знання мови, відсутність академзаборгованностей, рекомендація деканату. Закордонні паспорти вони роблять самостійно, інші документи оформляє відділ міжнародних зв’язків. Проводяться збори-інструктаж перед від’їздом, існує постійний телефонний зв’язок з батьками та роботодавцями.

Німецька сторона розробила багато навчальних матеріалів, що видаються студентам на період проходження практики, показуються відеофільми про роботу в підприємствах системної гастрономії. Студенти пишуть тести та отримують в кінці сертифікати за успішну роботу і справки-підтвердження для тих, хто працював задовільно. До навчального закладу направляються характеристики.

Перебуваючи в Німеччині, студенти мають можливість покращити, в першу чергу, знання німецької мови, а також професійні навички, навчитися працювати в колективі, бути пунктуальними, відповідальними.

Працюючи 5 днів на тиждень, студенти мають можливість у вільний час відвідати пам’ятки архітектури та культури Німеччини, помилуватися краєвидами. Додому вони повернуться не лише із сувенірами, але й з незабутніми враженнями від чудової європейської країни, мову якої вони вивчатимуть з ще більшим задоволенням.

Червень
Серпень