Особливості функціонування податкової системи України

• Дата оновлення: 09.10.2018

Керівник гуртка: к.е.н., старший викладач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Стойка С. О.

Староста гуртка: Музика Т. В.

День, аудиторія, час проведення засідань: перший понеділок місяця, ауд. 317, 15 год. 50 хв.

Мета діяльності гуртка – оволодіння студентами методикою науково-дослідної роботи в сфері фінансів, обговорення питань щодо особливостей функціонування податкової системи України.

Основними завданнями діяльності гуртка є:

• сприяння в підготовці кваліфікованих фахівців з фінансів, банківської справи та страхування;
  • формування у студентів теоретичної та методологічної бази, необхідної для подальших досліджень особливостей трансформації податкової системи України;
  • набуття студентами досвіду організації та участі у науково-дослідній роботі, наукових дискусіях, конференціях, семінарах, круглих столах тощо;
  • підвищення теоретичного рівня і практичної значущості науково-дослідних робіт студентів у сфері податкового регулювання в Україні;
  • заохочення наукової діяльності студентів, підтримка та ініціювання самостійної наукової та навчально-дослідницької роботи студентів.

1. Музика Тетяна 35б група
  2. Пашковська Вікторія 35 група
  3. Теплицька Оксана 35 група
  4. Просянкін Андрій 31б група
  5. Тіторенко Артем 35 група

Зміст роботи Дата Відповідальний
1 Організаційне засідання. Затвердження плану роботи наукового гуртка. 03.09.2018 р. Стойка С. О.
2 Засідання гуртка на тему: Механізм стягнення та повернення ПДВ 01.10.2018 р. Стойка С.О.

Музика Т.В.

3 Засідання гуртка на тему: Дефіцит державного бюджету та шляхи його погашення. 05.11.2018 р. Стойка С.О.

Налбатов О.О.

4 Круглий стіл: Диференціація податкового навантаження. 03.12.2018 р. Стойка С. О.

Теплицька О.В

5 Засідання на тему: Реалізація розподільчо-регулюючої функції податків в Україні. 04.02.2019 р. Стойка С. О.

Музика Т.В.

6 Засідання гуртка на тему: Трансформація податкової системи України. 04.03.2019 р. Стойка С. О.

Теплицька О.В.

7 Засідання гуртка на тему: Джерела наповнення державного бюджету України 01.04.2019 р. Стойка С. О.

Музика Т.В.

8 Круглий стіл: Податкове навантаження на малий бізнес в Україні 06.05.2019 р. Стойка С. О.

Налбатов О.О.

Члени наукового гуртка беруть участь у заходах різного рівня, що організовуються та проводяться на базі навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти і Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Жовтюк Богдан, Ковальчук Марина, Шпак Сергій брали участь у роботі науково-методичних семінарів «Економіка України: проблеми та перспективи розвитку» (10 травня 2017 р., м. Умань), «Найважливіший інструмент побудови ефективної держави: система державного фінансового контролю» (06 грудня 2017 р., м. Умань).

Козлова Анастасія, Колісник Святослав, Шпак Сергій були часниками обговорення на науково-практичному семінарі «Інноваційний розвиток підприємства: теорія та практика» (28 вересня 2017 р., м. Умань).