23 жовтня 2024 року в приміщенні бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся науково-практичний семінар «Як забезпечити видимість та впізнаваність науковця».
Захід було організовано співробітниками бібліотеки для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент та викладачів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти. З доповіддю виступила завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Тетяна Найкус. Під час зустрічі були розглянуті основні функції та можливості профілю ORCID, його інтеграція з іншими науковими профілями, такими як Scopus, Web of Science. Доповідач навела алгоритм додавання наукових публікацій до вказаних профілів, а також надала рекомендації щодо ефективного їх використання. Доповідь супроводжувалася презентацією, сприймалася з великим інтересом та викликала в аудиторії жваву дискусію.
Більшість питань до доповідача було задано здобувачами першого та другого курсу ступеня вищої освіти «Доктор філософії» щодо особливостей створення та наповнення наукових профілів.
На завершення науково-практичного семінару, гарант ОНП «Менеджмент», доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Олександр Світовий подякував Тетяні Миколаївні за цікаву та важливу інформацію, а також за змістовні відповіді на запитання й виказав надію на подальшу плідну співпрацю між працівниками бібліотеки Уманського державного педагогічного університету та здобувачами вищої освіти і викладачами.