10 жовтня 2024 року кафедрою технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи спільно зі стейкголдерами освітніх програм Туризм та Готельно-ресторанна справа бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти організовано та проведено науково-практичний семінар на тему: «Туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку».
У семінарі взяли участь провідні фахівці галузі туризму регіонального та національного рівнів. Питання розвитку туризму в Уманській територіальній громаді у реаліях воєнного стану в Україні висвітлила Людмила Гекалюк – начальниця відділу туризму Уманської міської ради.
Унікальні практичні аспекти розвитку інклюзивного туризму в Україні в цілому та на прикладі Львівської громади зокрема розповіла Христина Лебедь – керівниця управління туризму Львівської міської ради.
Питання технологій розвитку маркетингу туристичних дестинацій розкрила Олена Казьміна – канд., екон. наук, президентка Асоціації в’їзних туристичних операторів в Україні (AITOU), Ornament Ukraine Travel.
На семінарі вперше було оприлюднено результати наукового дослідження Ірини Дениско – канд. біолог. наук, старшої наукової співробітниці Національного дендрологічного парку «Софіївка» Національної академії наук України на тему: «Україна та культурні маршрути Ради Європи».
У контексті реалізації кафедральної наукової теми висвітлено питання про практичні аспекти розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в Україні – канд. екон. наук, доценткою, завідувачкою кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Інною Поворознюк, та про шляхи відновлення галузі туризму і рекреації в Україні – канд. екон. наук, доцентка кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Леся Слатвінська.
Науково-практичний семінар став платформою для обговорення актуальних проблем і трендів у галузі туризму і рекреації, таких як сталий розвиток, безбар’єрність, доступність, цифровізація, маркетинг й нові туристичні продукти та сервіси, які формуються спільно на дестинаціях у територіальних межах України та інших країн Європи.
Робота учасників науково-практичного семінару сприяла розширенню партнерських відносин між закладом вищої освіти та бізнесом й державними адміністраціями і науковими установами, що сприяє організації практик, стажувань та спільних проєктів для студентів, науково-педагогічних працівників.
Організаційний комітет висловлює щиру подяку спікерам та учасникам семінару за активну участь та цінний внесок в обговорення. Ваша відданість та професіоналізм зробили цей захід надзвичайно корисним і плідним для всіх присутніх. Сподіваємося на подальшу співпрацю та зустрічі на наступних подіях!