Відзначення освітян до Дня науки

  • Дата публікації: 02.06.2023

З нагоди Дня науки в Україні ректором університету нагороджено викладачів кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи: завідувача кафедри Інну Поворознюк та доцента Людмилу Нещадим, за плідну працю і вагомий внесок особистий внесок у розвиток науки, зміцнення наукового (науково-технічного) потенціалу університету.

Викладача-стажиста Анастасію Благополучну нагороджено дипломом за зайняте 1 місце у номінації Кращий молодий дослідник у щорічному конкурсі Кращий молодий науковець УДПУ.

Грамотою за ІІ місце в Конкурсі на кращий підручник, навчальний посібник та монографію УДПУ імені Павла Тичини нагороджено професора кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Тетяну Демченко.

Почесними грамотами нагороджено здобувачів вищої освіти – переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів наукових робіт та олімпіад: Матушко Анну, Кирилюка Олексія, Кифоренко Людмилу, Голенко Вікторію, Букатинську Анастасію.

Окремо нагороджено дипломами здобувачів – переможців І етапу Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт: Кравець Вероніку, Гончарука Максима, Руденко Тетяну, Кацмазу Марію, Драч Лесю.

А також відзначено їх керівників – викладачів навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти – за плідну наукову роботу та високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти до всукраїнських та міжнародних наукових конкурсів: Інну Поворознюк, Олександра Кірдана, Наталію Гвоздєй, Людмилу Чвертко, Людмилу Нещадим, Ірину Кирилюк, Ганну Чирву, Наталію Малярчук, Інну Бержанір, Олесю Дем’янишину, Оксану Литвин, Олену Гарматюк, Оксану Вінницьку, Тетяну Демченко, Миколу Білошкурського, Наталію Білошкурську, Олександра Богашка, Вячеслава Мельника, Тетяну Корнієнко, Світлану Ткачук, Наталію Осадчук, Лесю Слатвінську.

 Вітаємо та бажаємо подальших наукових здобутків!

 

 

 

 

Міні галерея


Червень
Серпень